Night forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night forum


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 svirkstasss B]]]

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 5:53 pm

haloha.
esu vaidūns,man 14 metu esu iš kauno.nekenčiu lt whaha.esu dūrna.[dariau durnumo testa ir pas mane durnumo rasta 95%.]. Dažnai nusišneku ir nieks nesupranta ką aš šneku ;\\.Mėgstu klausytis muzikos,žiūrėt filmus,juoktis,būt su draugais,išsidirbinėt,vasarą ir tyngiu vardint ;D esu egoistė B].Be kompo namie neturiu ką veikt.Nekenčiu kačiū.!!!!!!!!!Ir šūlės.ir rusu k.
klausau LoveHateHero,Saosin,Falling in reverse,Escape The Fate,Four letter Lie, From First To last,Bullet For My Valentine ir pns. aj nu nemoku saves aprasinet jei reik klauskit. -.-
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-12-06
Miestas : Utena.

svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..   svirkstasss B]]] Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 7:37 pm

labuks.B)
Atgal į viršų Go down
https://black-night.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 11:47 am

haii.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 12:43 pm

vaidūns yra kiets bakuriuks
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 4:50 pm

ritūns yra dar kietesniuns bakuriuks xDD.
hahahah
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-12-06
Miestas : Utena.

svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..   svirkstasss B]]] Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 4:58 pm

pritariu abiem.8} albino
Atgal į viršų Go down
https://black-night.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 11:27 pm

svirkstasss B]]] 976923 svirkstasss B]]] 976923 svirkstasss B]]] 976923 svirkstasss B]]] 976923
kiets aš bakuriuks ane
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitimeKv. 12 24, 2009 9:09 am

:DDDDDDDD
jah :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





svirkstasss B]]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svirkstasss B]]]   svirkstasss B]]] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
svirkstasss B]]]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Night forum :: Mes :: Mūsų aprašymai.-
Pereiti į: