Night forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night forum


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ar rašot dienoraštį?

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-12-06
Miestas : Utena.

Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeAntr. 12 08, 2009 7:56 pm

Jei rašot, tai parašykit nuomonę apie juos, ar jie reikalingi ar ne, ar jie bus brangūs kai būsim "bobos"? : DDD
Atgal į viršų Go down
https://black-night.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: ...   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeAntr. 12 08, 2009 8:03 pm

Taip dienoraštį aš rašau.Retai bet rašau.Jį naudoju tik mintims išreiktšti arba paskaityti kas vyko seniau-kartais tai būna labai idomu.Kai būsim bobos kad tokių nebeliks.Bus super dienoraščiai,su labai geru užraktu,balso patikrinimas ir pagaliau antspaudasxD
Ne,ne.,.nežinau ar iki to dagivensiu.Jeigu bus tai jie bus patobulėję,o kaina manau turėtu būti panaši..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: .......   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeAntr. 12 08, 2009 8:41 pm

Nerašau,neiškenčiu;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeKv. 12 10, 2009 7:02 pm

Man taip pat kaip Andrai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 6:01 pm

nea.dar paskaitytu kokia systra tai vapse xDD.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: ....   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 11:35 pm

AŠ SESĖS SKAIČIUS ESU xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimeKv. 12 24, 2009 9:10 am

as ir ;DD ir ne karta
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimePen. 12 25, 2009 8:18 pm

Rasiau kazkada , dabar neidomu .
jau rado maniski turejau problemu . : D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitimePen. 01 01, 2010 8:52 pm

Bandžiau kažkada.. Bet nepatiko.
Šeip kaikuriems patinka, kaikuriems ne.
Bet manau, kad kai busim bobulkos butu įdomu paskaityt ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar rašot dienoraštį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar rašot dienoraštį?   Ar rašot dienoraštį? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ar rašot dienoraštį?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Night forum :: Panų kampelis :: Dienoraštis-
Pereiti į: